WSPÓŁPRACA

Jest wiele możliwości współpracy z nami i sposobów zaangażowania się w czasopismo, a tym samym przyczynienia się do jego rozwoju. Poniżej przedstawiamy propozycje dla naszych czytelników: 
LISTY DO REDAKCJI


Jedną z najbardziej powszechnych form angażu jest oczywiście publikacja na łamach naszego czasopisma listu, w którym możecie Państwo nakreślić ogólną opinię na temat czasopisma, jego ocenę albo komentarz do konkretnego artykułu. W listach możecie także Państwo zadawać pytania lub podsuwać własne propozycje, jakie tematy chcielibyście abyśmy poruszyli. Oprócz tego, że na wszystkie listy odpowiadamy, w każdym numerze umieszczamy również kilka wybranych listów. Nie będziemy ograniczać Państwu miejsca określając maksymalną dopuszczalną liczbę znaków w liście jak robi to większość tytułów prasowych. Liczymy jednak na to, że będziecie na tyle wyrozumiali by pisać w miarę krótko i zwięźle. Przy dłuższych listach bądź zapytaniach, jeśli chcecie by zostały opublikowane, zaznaczcie proszę fragment oceny, komentarza, pytania... na którym szczególnie Wam zależy. Warto w tym miejscu nadmienić, że długie i ogólnikowe listy mają mniejszą szansę na opublikowanie w naszym czasopiśmie.

 


RELACJE I RAPORTY


Z miłą chęcią współpracujemy z osobami, które chciałyby dla nas raportować ważne wydarzenia związane z tematyką czasopisma. Chodzi konkretnie o redagowanie wydarzeń, korespondencję z osobami biorącymi udział w wydarzeniach, relacjonowanie, prowadzenie wywiadów czy jeżdzenie we wskazane miejsca jako nasz reporter. Czekamy na propozycje – zarówno od osób, które w pełni dysponują dla nas czasem jak i od osób, które poszukują dodatkowego zajęcia. Zakres zajęć, warunki pracy i rodzaj zatrudnienia dostosujemy do ilości zaangażowania naszego Reportera.

Nieco inną propozycją są „relacje osobiste”. Chętnie porozumiemy się i wysłuchamy relacji ludzi, którzy chcą podzielić się z nami swoimi doświadczeniami życiowymi, ważnym dla nich wydarzeniem lub sprawą. Może to zarówno dotyczyć osób, które występowały bezpośrednio w roli „ofiar” będąc np. w sekcie, albo przeżywszy zniewolenie demoniczne, jak również osób, które towarzyszyły ofiarom, były świdkami zdarzeń lub pomagały ofierze. Mogą to być osoby duchowne, ale także mile widziane są propozycje od świeckich. Chętnie przeprowadzimy wywiad z daną osobą, który może być opublikowany w formie artykułu, albo nawet – gdy pojawi się taka szansa – utworzymy osobną rubrykę dla wyszczególnionych typów relacji. Doświadczenie, osobiste przeżycia i opowiedzenie o tym innym – którym nie dane było być świadkami pewnych zdarzeń – są niezwykle ważne. Takie relacje dają osobom wierzącym pogłębienie ich wiary, a niekiedy i nawracają tych, którzy gdzieś w życiu zdążyli się zagubić. Po co milczeć, jeśli swoją relacją można komuś pomóc, wskazać drogę a nawet uratować. Już na pewno takie świadectwo urochomi w większości czytających je ludzi poruszenie i zmotywuje do podjęcia myślenia... a może też działania? O ile stos teoretycznych artykułów pisanych w ścisłym tematycznym języku jest dobry dla kształcenia intelektu, pogłębiania mądrości i bystrości, to za to jedno zdanie od człowieka, który przeżył coś w „realu” może prawdziwie odmienić serce, zmienić kierunek myślenia i uruchomić pokłady łaski, w tym który tego potrzebuje, a którego tylko coś takiego było w stanie odmienić.

REDAKTORZY


Wciąż poszukujemy mowych piór do naszej redakcji. Jednak współpraca z poszczególnymi redaktorami jest u nas bardzo zindywidualizowana, ponieważ chętnie przyjmujemy młodych w swym fachu publicystów, jak i doświadczonych znawców tematu. Jeśli więc jesteś zainteresowany współpracą z nami napisz do nas list ze swoją propozycją. Odpiszemy każdemu, choćby odpowiedź miała być negatywna. Pozostałym zaś przedstawimy spektrum możliwości pracy redaktora, regularnej w stałym charakterze i normalnym trybie, bądź zindywidualizowanej dla wymagających.

PROGRAM PARTNERSKI


Mamy również propozycję dla osób, które nie chcą współpracować z nami jako nasz redaktor, ale chciałyby choć trochę się zaangażować w rozpowszechnianie Aniołów i Demonów. Program partnerski to szansa na zarobienie paru groszy przy polecaniu naszego czasopisma innym. Możecie promować nas w różnoraki sposób – metody podajemy na samym dole tej zakładki, pod opisami charakterów współpracy. Zasada jest prosta jak w Biblii: dziesięcina. Wygląda to następująco:


Za każdy polecony egzemplarz czasopisma Partner otrzymuje 10% ceny egzemplarza. Każdy kupujący czasopismo z jego polecenia otrzymuje egzemplarz oznaczony numerem identyfikacyjnym czytelnika, który mu to czasopismo polecił. W ten sposób wiemy komu wręczyć prowizję. Przykład wynagrodzenia procentowego:1 (ilość) x 3,50 (cena jednego egzemplarza) = 3,50 x 10% = 0,35

5 x 3,50 = 3,50 x 10% = 1,7510/19 egzemplarzy – 15% + DARMOWY EGZEMPLARZ

10 x 3,50 = 35 x 15% (od 10 pułapu{egzemplarza} dodatkowe 5%... i tak co 10 pułapów) = 5,25 złkolejne pułapy procentowego wynagrodzenia:

20/29 poleconych egzemplarzy – 20% + DE

30/39 pe – 25% + DE

40/49 pe – 30% + DE

50/59 pe – 35% + DE

60/69 pe – 40% + DE

70/79 pe – 45% + DE

80/89 pe – 50% + DE

90/99 pe – 55% + DE

pow. 100 pe – 60% + DE + podatek free (opłacamy za Ciebie podatek od zarobionej sumy)To były cztery sposoby współpracy z nami. Wszelkie zgłoszenia i pytania prosimy kierować na adres: aid.redakcja@vp.pl. Wkrótce wzbogacimy ten dział naszej strony o dodatkowe narzędzia (banery, ulotki itd.) do rozpowszechniania czasopisma.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz